PVC podlahy - Brno | Marcon Interier

PVC podlahy (prodej Brno)

PVC podlahy (prodej Brno)

Pokud jste se rozhodli, že PVC podlaha je pro vás nejvhodnější volbou splňující konkrétní požadavky na designové a funkční řešení podlahy, pak jsme připraveni vám v naší prodejně PVC podlah v Brně nabídnout výhodnou cenu nejen na pořízení PVC podlahy, ale i na její pokládku. Působíme jako specializovaná prodejna PVC podlah v Brně, kde najdete opravdu široký sortiment standardních i luxusních PVC podlah od renomovaných výrobců různých značek. U nás si vybere každý, a to v různých cenových relacích, které respektují vaše finanční možnosti

Berry-Floor - Serenity - Dub Columian 946m | PVC podlahy Brno
Berry-Floor - Serenity - Dub Lime 693m | PVC podlahy Brno
Altro - Walkway VM20 - Blizzard | PVC podlahy Brno
Parador - Classic 2050 - Dub broušený kartáčovaná struktura | PVC podlahy Brno
Pure-Loc - Limestone tmavý | PVC podlahy Brno
Forbo - Buk klasik | PVC podlahy Brno
Floover - Dub klasik | PVC podlahy Brno
Tarkett - Antik Oak Classical | PVC podlahy Brno
Fatra Fatraclick - Dub Sametovy | PVC podlahy Brno
Fatra Fatraclick - Modřín Sibiřský | PVC podlahy Brno
Thermofix - Dřevo rustikal - Wenge | PVC podlahy Brno
Thermofix - Dřevo rustikal - Borovice sibiřská | PVC podlahy Brno

PVC podlahy můžete vybrat z našeho online katalogu:
Plovoucí PVC podlahy Quick Step (Brno).
Lepené PVC podlahy Quick Step (Brno).
Lepené PVC podlahy Thermofix (Brno).
Lepené PVC podlahy Tarkett (Brno).
Plovocí PVC podlahy Floover (Brno).
Plovoucí PVC podlahy Pureloc (Brno).
Lepené PVC podlahy Forbo (Brno).
Plovoucí PVC podlahy Parador (Brno).
Lepené PVC podlahy Altro (Brno).
PVC podlahy Novilion Forbo (Brno).

Vhodnější však je, pokud navštívíte náš showroom a osobně si vyberete ze vzorníků ideální design PVC podlahy. Vzorky uvidíte naživo, můžete si podlahy osahat a porovnat více vzorků. Podlahoví specialisté vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnější PVC podlahy dle vašich cenových možností.

Prodejnu PVC podlah najdete na adrese: U Leskavy 728/28, Brno - Starý Lískovec.

GERFLOR - Virtuo Lock 30

Jak vybrat kvalitní PVC podlahovou krytinu?

Pokud mluvíme o PVC podlahách, pak je třeba si uvést, že pojem PVC podlahy je nejčastěji používán jako označení pro podlahu složenou se samostatných PVC lamel, které se skládají nebo lepí vedle sebe. Pokud chceme mít jistotu, že kupujeme kvalitní PVC podlahu, pak je třeba se zajímat o vnitřní strukturu lamel. Indikátorem kvality PVC podlahy je tzv. materiálová gramáž, tj. plošná hmotnost kg/m2. Zde platí pravidlo, že lehčí PVC materiály mohou sice působit vizuálně jako silné, ale nejsou odolné vůči ošlapání, vytlačování, vlnění apod.

Z tohoto důvodu si vybíráme a distribuujeme pro naše zákazníky jen vysoce kvalitní PVC podlahy od prověřených výrobců, u kterých máme jistotu, že splňují dostatečnou materiálovou gramáž. U těchto podlah výrobce garantuje, že materiál použitý na výrobu PVC pěny je opravdu kvalitní a tudíž je předpokladem dlouholetého bezproblémového užívání a potřebné odolnosti a stálosti tvarové i designové. Precizně zpracované PVC podlahy top kvality mají skvělou pochozí pohodlnost, pevnost, tepelně-izolační vlastnosti a paměťové vyrovnání.

Přijďte k nám do brněnské pobočky, pomůžeme vám vybrat ideální PVC podlahu se správnou výškou nášlapné vrstvy, doporučíme zátěžovou třídu a odprezentujeme PVC podlahy s ochrannou PUR vrstvou nebo gravírováním (embossingem).