Forbo Novilon PVC - levně | Marcon Interier

Výběr podlahy do kuchyně

Forbo Novilon

Představujeme vám podlahové krytiny Forbo Novilon. Jedná se o vysoce kvalitní PVC podlahy s unikátním designovým řešením a precizním zpracováním. Vybírat můžete z velkého množství vzorů a barev Forbo Novilon, které jsou rozděleny do speciálně sestavených kolekcí. V případě podlahovin Forbo Novilon se jedná o vysoce komfortní, moderní a nezvykle odolné PVC podlahy, které promění váš interiér v opravdovou oázu unikátního stylu. Odlište se díky podlahám Forbo Novilon!

Využijte široké nabídky podlah Forbo Novilon za výhodnou cenu!

Ať už dáváte přednost dekoru dřeva nebo se vám naopak líbí vzor kamene, Forbo Novilon vás ve výběru ideálního dekoru rozhodně nebude omezovat. Podlahy Forbo Novilon můžete zakoupit v imitaci dřeva, lámaného kamene, korku, mramoru, parketové podlahy, či speciálních strukturovaných povrchů, často v unikátních dekorech, o kterých jste doposud ani neuvažovali. Vybírat můžete z níže uvedených produktových řad:
Forbo Novilon Nova.
Forbo Novilon Viva.
Forbo Novilon Structura.
Forbo Novilon Traffic.

forbo pvc novilon

Podlahové PVC krytiny Novilon Forbo jsou oblíbené především pro své ideální užitné vlastnosti. Poskytují dokonalé tlumení hluku a především jsou pohlazením pro vaše bosé nohy, které na podlaze Novilon Forbo nebudou nikdy trpět chladem. Nejen tepelně-izolační vlastnosti jsou předností měkčeného vinylu Novilon Forbo. Díky unikátní technologii výroby vrstvených struktur jsou PVC podlahy Forbo Novilon vysoce odolné proti mechanickému poškození a dají se použít i do nadměrně zatěžovaných míst.

Již zmíněné vynikající užitné vlastnosti podlah Forbo Novilon čerpají mimo jiné z takových technologických vychytávek, kterými jsou například funkce Aquagrip nebo speciální povrchová vrstva Diamond Seal zajišťující minimální opotřebení vzoru a tudíž mnohaletou vizuální neměnnost dekoru. V případě těchto PVC podlah se spolehněte na dokonalou protiskluzovou úpravu.

Novilon Forbo lze bez problému použít i v případě aplikace podlahového topení.