Parketové podlahy Brno | Marcon Interier

Parketové podlahy Brno

Parketové podlahy Brno

Vybrali jste si pro svůj domov moderní parketové podlahy a nyní hledáte osvědčeného prodejce parketových podlah v Brně? Využijte služeb podlahového centra Marcon Interier Brno, kde vám naši zkušení podlahoví specialisté nabídnou nejkvalitnější parketové podlahy, které v Brně za lepší cenu neseženete. Prodejnu parketových podlah najdete na adrese U Leskavy 728/28, Brno – Starý Lískovec.

Pomůžeme vám nejen s výběrem ideálních parket dle vašeho přání, ale vysvětlíme vám veškeré detaily, které hraji roli v procesu výběru nejvhodnějších parket, ať už se to týká materiálu, vzoru, barevnosti, povrchové úpravy nebo typu jednotlivých dílců parketových podlah. Zajistíme pro vás taktéž následnou precizní pokládku zakoupené parketové podlahy.

Druhy parketových podlah

Přestože v současné době existuje nespočet výrobců parketových podlah a tudíž i různé typy, druhy, velikosti, šířky a dekory dřevěných parket, rozlišujeme při výběru vhodné parketové podlahy níže uvedené typové druhy:

 1. Mozaikové parketové podlahy (Brno).
 2. Kazetové parketové podlahy (Brno).
 3. Parketové vlysy.
 4. Lamelové parketové podlahy (Brno).
Prodej parketových podlah - Brno

Dřevěné parkety můžete koupit v klasickém provedení nebo taktéž v různých dalších formách, například celoplošně lepené dvouvrstvé parkety aj. Zprostředkujeme pro vás kompletní nabídku masivních dřevěných parketových podlah od tuzemských i zahraničních výrobců (např. WoHa, Bohemia Parket, Benko, Supellex, Magnum Parket, APIA, Kährs, Parket Atelier aj.).

 • Javorové parketové podlahy (Brno).
 • Jasanové parketové podlahy (Brno).
 • Habrové parketové podlahy (Brno).
 • Akátové parketové podlahy (Brno).
 • Bukové parketové podlahy (Brno).
 • Dubové parketové podlahy (Brno).
 • Parkety z exotických dřevin (Teak, Movingui, Ipe, Kambala, Tatajuba aj.).
Prodej parketových podlah - Brno

Veškeré námi nabízené parketové podlahy mají vynikající a vysoce odolnou povrchovou úpravu, velmi jednoduše se udržují a jsou samozřejmě antialergické. Parketové podlahy mají dlouho životnost (lze je mnohokrát snadno renovovat) a jsou ideální reprezentativní podlahovinou. Mimo to, že parkety mají i dobré izolační vlastnosti, jsou ideální pro ty z vás, kteří rádi chodí naboso. Výhod je prostě mnoho, proto jsou tyto podlahoviny tolik oblíbené.

Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám s výběrem vašich nových parket. Pokud parketové podlahy od prodejce z Brna, pak jedině od Marcon Interiér.