Navštivte naše moderní prodejny

Navštivte naše moderní prodejny

V současnosti provozujeme tři prodejny s kompletně vyvzorovaným sortimentem plovoucích podlah, dřevěných podlah, vinylových podlah, dveří, schodů a doplňkového sortimentu. Najdete nás v Praze a v Brně.

Ve všech prodejnách vám bude k dispozici odborný personál, který vám pomůže vybrat tu správnou podlahu nejen po stránce estetické či ekonomické, ale i konstrukční – vzhledem k specifickým podmínkám vašeho interiéru.

Na počkání vám rádi vypočítáme kalkulaci vaší nové podlahy, nových dveří či schodů. Do kalkulace zahrneme i všechny položky, které souvisí přímo s vaším interiérem, případně si dohodnete zaměření naším pracovníkem přímo v místě instalace.

Podlahy Praha

Podlahy Praha

V Praze nás naleznete na adrese Lumírova 526/3, Praha 2. Prodejnu jsme v roce 2012 kompletně zmodernizovali do současné podoby, kdy jsou vám k dispozici stovky vzorků podlah, ukázky dveří, kování aj.

Chcete nás v Praze navštívit? Podívejte se kde sídlíme a kdy máme otevřeno.

Podlahy Brno

Podlahy Brno

V Brně nás naleznete na adrese U Leskavy 728/28, Brno – Starý Lískovec. V roce 2012 jsme se přestěhovali v rámci Starého Lískovce do z brusu nových prostorů nedávno vystavěné ulice U Leskavy. Máme pro vás k dispozici kompletně vyvzorovaný podlahový sortiment, ukázky dveří a kování

Chcete nás v Brně navštívit? Podívejte se kde sídlíme a kdy máme otevřeno.