Dřevěné masivní podlahy Brno | Marcon Interier

Masivní dřevěné podlahy Brno

Masivní dřevěné podlahy Brno

Zatoužili jste po masivních dřevěných podlahách, které se opět vrací do módy nejen pro svou přirozenou krásu a rustikálnost, ale i pro své užitné vlastnosti, které v sobě spojují jak tepelně-izolační přednosti, tak i prvotřídní odolnost! Pokud hledáte prodejce masivních dřevěných podlah z Brna, pak navštivte naši prodejnu – my vám rádi zprostředkujeme dodávku masivních dřevěných podlah na míru, a to včetně zajištění pokládky, pokud si to budete přát.

Aktuální nabídka podlahovin:

 • Masivní dřevěné podlahy Steirer Parket (Brno).
 • Masivní dřevěné podlahy Strawberry Parket (Brno).
 • Masivní dřevěné podlahy Ariket (Brno).
 • Masivní dřevěné podlahy Twin Design (Brno).
 • Masivní dřevěné podlahy Fineline (Brno).
  • Masivní dřevěné podlahy Brno

   Pomůžeme vám vybrat ideální tloušťku a šířku prken vaší nové masivní dřevěné podlahy tak, aby vypadala opravdu luxusně. Masivní dřevěné podlahy vám odprezentujeme v různém designovém provedení, typech dřeva a barvách – budete se tak moci v klidu a na vlastní oči přesvědčit, kterou masivní podlahu zvolit, aby zdůraznila jedinečnost a originalitu vašeho interiéru.

   V naší vzorkové prodejně v Brně nabízíme také vícevrstvé masivní dřevěné podlahy, jež lze použít i v kombinaci s podlahovým topením.

   Unikátnost masivních dřevěných podlah

   Luxusní vzhled a unikátní vlastnosti masivních dřevěných podlah jsou důvodem jejich oblíbenosti. Když k tomu navíc přidáme možnost opakovaně dřevěnou podlahu renovovat (broušením), pak je vám zcela jasné, že v konkurenci ostatních typů podlah právem vyčnívají z řady. Vyšší cena, kterou zaplatíte za masivní dřevěnou podlahu, se vám vrátí v její dlouholeté životnosti a odolnosti. Proto každý, kdo umí počítat, ví, že masivní dřevěné podlahy jsou výhodnou volbou.

   Adresa prodejny korkových podlah Brno

   Marcon Interier s. r. o.
   U Leskavy 728/28
   Brno - Starý Lískovec

   Otevírací doba prodejny korkových podlah (Brno)

   Pondělí – pátek: 10.00 - 19.00h
   Sobota: 9.00 - 13.00h