Korkové podlahy Brno | Marcon Interier

Vybíráme dřevěnou podlahu - 1. část

Korkové podlahy Brno

Pokud hledáte spolehlivého prodejce kvalitních korkových podlah z Brna, pak jste na správném místě. Nabízíme vám realizaci korkové podlahy na míru. Stačí, když nám popíšete požadavek na korkovou podlahu a navštívíte naši vzorkovou prodejnu v Brně, kde se od našich zaměstnanců dozvíte veškeré informace o kvalitě a přednostech korkových podlah. Na pobočce Marcon Interier Brno vám poradíme nejen s výběrem nejvhodnější korkové podlahy, ale zajistíme pro vás i její odbornou pokládku. Vše tak budete mít zařízeno bez starostí a s minimální ztrátou vašeho drahocenného osobního času.

Korkové podlahy mají své kouzlo i řadu výhod

Je patrné, že do módy se opět dostávají původní a osvědčené materiály, mezi něž patří masivní dřevo a právě i korek. Je to nejen díky skvělým užitným vlastnostem, ale především se tak děje i s ohledem na moderní design a unikátní schopnost vdechnout vašemu interiéru opravdu osobitou a nezaměnitelnou podobu - váš domov zútulní a vizuálně „prohřejí“.

Korková podlaha má skvělé akustické a tepelné vlastnosti, které oceníte nejen v zimním období, kdy podlaha prohřeje vaše studené nohy a vy si budete pochvalovat velmi příjemný pocit při chůzi naboso.

Další významnou výhodou korkových podlah je jejich trvanlivost a především pak extrémní pružnost oproti jiným druhům podlahovin. Řada lidí ocení taktéž antialergické vlastnosti korkových podlah (jsou odolné proti bakteriím a plísním), proto jsou vhodné do všech typů obytných místností bez rozdílu. Nejčastěji se korkové podlahy používají pro pokládku v dětských pokojích, obývacích místnostech, ložnicích, chodbách i kuchyních – prostě všude tam, kde chcete tlumit hluk a zároveň mít měkkou tepelnou izolaci a hygienicky nezávadnou podlahovinu. Mimo to, že je korková podlaha zcela ekologická, je i tichá – nikterak nevrže apod.

Při pořizování korkové podlahy vám naši odborní prodejci v Marcon Interier Brno poradí, podle čeho poznat kvalitní korkovou podlahu. Především je třeba svůj výběr korkové podlahy přizpůsobit míře zátěže dané místnosti (při větší zátěži se používají korkové podlahy s fóliovou úpravou povrchu). Velmi zásadní je tloušťka pořizované korkové podlahy, která by měla mít vrstvu minimálně 4mm silnou, přičemž adekvátní hmotnost odpovídající této vrstvě činí na metr krychlový minimálně 400 kilo.

Prodej kvalitni korkove podlahy

Široká nabídka podlah

V případě korkových podlah můžete vybírat ze standardních i luxusních provedení, přičemž k dostání jsou jak přírodní podoby korku bez úprav, tak i lakované a jinak zušlechtěné varianty korkového materiálu. Vybírat můžete z různých tloušťek korkových podlah v rozmanitých dekorech, ať už lisovaných, dlaždicových, parketových skládaných i jiných druhů, přičemž při jejich výběru rozlišujte 2 základní druhy:

Díky našim obchodním kontaktům dokážeme pro naše zákazníky z Brna a okolí velmi výhodně zajistit korkové podlahy od předních českých výrobců, mezi něž se řadí např.:

  • Korkové podlahy zn. Likor.
  • Korkové podlahy zn. Supellex.
  • Korkové podlahy zn. Korek Jelínek.
  • Korkové podlahy zn. Meister.
  • Korkové podlahy zn. Egger Cork+.
  • aj.

Než koupíte u konkurence, poptejte napřed u nás!

Prodej kvalitni korkove podlahya

Pokud nenajdete v naší nabídce korkovou podlahu dle vašeho přání, neváhejte nás obratem kontaktovat. Naši odborní prodejci z pobočky v Brně pro vás dokážou korkovou podlahu dle vašeho konkrétního požadavku zajistit za velmi zajímavé ceny.

Adresa prodejny korkových podlah Brno

Marcon Interier s. r. o.
U Leskavy 728/28
Brno - Starý Lískovec

Otevírací doba prodejny korkových podlah (Brno)

Pondělí – pátek: 10.00 - 19.00h
Sobota: 9.00 - 13.00h