Epoxidové podlahy Brno | Marcon Interier

Epoxidové podlahy Brno

Specializujeme se na realizaci epoxidových podlah pro zákazníky z Brna a okolí. Pokud chcete mít jistotu kvalitně realizované podlahy, pak využijte službu „epoxidové podlahy Brno“ v režii zkušených podlahářů z Marcon Interiér.

Epoxidová podlaha je odolná podlaha s moderním vzhledem - litá betonová podlaha, která splňuje ty nejvyšší nároky na design a také komfortní bydlení. Její realizaci svěřte raději odborníkům, ušetříte si čas, zbytečné starosti a budete mít jistotu precizně provedené epoxidové podlahy.

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci a nacenění služby „epoxidové podlahy Brno“? Kontaktujte nás.

 

Charakteristika epoxidové podlahy

Epoxidové podlahy se poslední dobou těší mimořádné oblibě. V jejich prospěch hovoří zejména bezspárovost, ale také užitné přednosti a prvotřídní vlastnosti. Jedná se zejména o pevnost a také otěruvzdornost a z toho vyplývající snadnou údržbu. Samozřejmostí je rovněž odolnost proti průsaku vody a působení kyselých i zásaditých látek.

Litá epoxidová podlaha se čím dál častěji objevuje v místnostech s vysokou zátěží a také všude tam, kde je kladen značný důraz na dokonalou čistotu a snadnou údržbu. Proto ji najdeme v soukromých objektech i veřejných a komerčních prostorách. Epoxidová podlaha je k dostání v různých barevných odstínech, stejně tak si můžete vybrat mezi lesklou a matnou povrchovou úpravou. V rámci služby „epoxidové podlahy Brno“ vám doporučíme ideální řešení.

Zhotovení epoxidové podlahy od Marcon Brno

Před litím epoxidové podlahy je nutné připravit podklad tak, aby byl suchý a rovný, nutné je rovněž odstranit jakékoliv uvolněné části a prach. Dále je třeba dodržovat přesnou dobu mísení epoxidové hmoty. Ta se odvíjí od teploty prostředí. Nezbytné je profesionální vybavení, které je zárukou precizního výsledku. Tím spíše jsou v tomto případě zkušenosti profesionálního podlaháře k nezaplacení, což vám 100 % dokážou naši podlaháři v rámci služby „epoxidové podlahy Brno“.

Mezi nanášením jednotlivých vrstev musí být také dodržena doba zasychání. Výsledná tloušťka epoxidové podlahy by měla respektovat předpokládanou zátěž.

Jako zkušení podlaháři jsme si velmi dobře vědomi toho, že lití epoxidové podlahy vyžaduje preciznost a dodržování přesných technologických postupů. Na prvotřídní kvalitě každé podlahy nám enormně záleží a vždy se řádně připravujeme s ohledem na výše uvedené postupy a pravidla.

Hledáte-li mimořádně odolnou podlahu, která je zároveň vyhledávaným řešením díky modernímu vzhledu, potom je pro vás jasnou volbou litá epoxidová podlaha. Její zhotovení se rozhodně vyplatí svěřit do rukou zkušeným podlahářům!

Podlahoviny a vybavení interiéru pro klienty z Brna zajistíme za výhodné ceny!