Dřevěné podlahy - Brno | Marcon Interier

Dřevěné podlahy (prodej Brno)

Dřevěné podlahy (prodej Brno)

Pokud hledáte prodejnu dřevěných podlah v Brně, pak jste na správném místě. Naší specializací jsou právě dřevěné podlahy, jejichž nabídku se v brněnské prodejně snažíme stále rozšiřovat tak, abyste měli možnost vybrat si právě takovou podlahu, která se perfektně hodí do vašeho interiéru a bude vám dlouhá léta bez problémů sloužit.

Ideální při výběru nové dřevěné podlahy je uskutečnit osobní návštěvu v naší prodejně, která sídlí na adrese U Leskavy 728/28, Brno – Starý Lískovec. Zde vám rády odprezentujeme celou řadu rozmanitých dekorů dřevěných podlah, na konkrétních vzorcích představíme výhody podlahových krytin od jednotlivých výrobců a hlavně si dřevěné podlahy budete moci detailně prohlédnout a ozkoušet.

Nabídka dřevěných podlah pro Brno

V našem sortimentu najdete opravdu velké množství podlahovin od předních českých i zahraničních výrobců. Na výběr máte různé cenové hladiny, ať už se jedná o podlahy standardního provedení, nebo dřevěné podlahy exkluzivní. Mimo klasických dřevěných podlah prodáváme v Brně také parkety, bambusové podlahy nebo podlahy z rustikálního masivu.

Třívrstvé dřevěné podlahy (Brno)

Dřevěné podlahy Barlinek
Dřevěné podlahy Strawberry Parkett
Dřevěné podlahy Steirer Parkett
Akce / Slevy dřevěných podlah

Dvouvrstvé dřevěné podlahy (Brno)

Dřevěné podlahy Steirer Parket
Dřevěné podlahy Twin Design
Dřevěné podlahy Fineline
Dřevěné podlahy Strawberry Parket
Akce / Slevy dřevěných podlah

Pokud si nejste jisti, jakou konkrétní dřevěnou podlahu si pro svůj domov vybrat, obraťte se na prodejní specialisty v naší pobočce v Brně. Jedná se o zkušené odborníky s dokonalou znalostí sortimentu dřevěných podlah. Využijte jejich znalostí a nakupte tu nejlepší dřevěnou podlahu za nejvýhodnější cenu.

Sledujte taktéž naše výprodejové akce dřevěných podlah, díky kterým můžete nakoupit vybrané podlahové krytiny až o 50 % levněji!